Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaMarcel Krasický
Portrét muže
Id: 500805
olej/překližka, rozměr 27 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 41x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,14,19,39,00
( 14.5.2024, 19:39:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |