Čas na serveru 17:23:43

Martin Benka
Při západu slunce

Id: 63001

Při západu slunce

  •  / Při západu slunce / Martin Benka

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, značně zašpiněno, jedná se o autorovo rané dílo, ve kterém se značí vliv jeho učitele Aloise Kalvody, doba vzniku kolem 1910, kdy autor žil v Praze na Vinohradech, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 17319x

Vyvolávací cena:
12 000

105 000

Příhozy: 50