Čas na serveru 00:39:44

Max Švabinský
Konvolut tří kusů

Id: 2071

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Max Švabinský

litografie/papír, signováno, rozměry ve výřezu: 19,5 x 16 cm; 19 x 11,5 cm; 17 x 12,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3440x

Vyvolávací cena:
1 800