Čas na serveru 06:24:46

Max Švabinský
Ze Skokova

Id: 41110

Ze Skokova

  •  / Ze Skokova / Max Švabinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4173x

Vyvolávací cena:
500

1 800