Michael Rittstein
Karotka a plastelína
Id: 504803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 54,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 136x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
2024,05-1,13,21,27,00
minimální příhoz 500 Kč