Čas na serveru 09:21:59

Mikoláš Aleš
Boží muka

Id: 1815

Boží muka

  •  / Boží muka / Mikoláš Aleš
  •  / Boží muka / Mikoláš Aleš
  •  / Boží muka / Mikoláš Aleš
  •  / Boží muka / Mikoláš Aleš

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 1879, na zadní straně potvrzení pravosti z roku 1895, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3484x

Vyvolávací cena:

23 000