Míla Doleželová
Děti
Id: 501801
olej/plátno, rozměr 93 x 131 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, volné v rámu
zobrazeno: 1400x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
72 000 Kč
2024,05-1,14,21,12,00
minimální příhoz 1 000 Kč
Příhozy: 71