Čas na serveru 13:40:03

Milada Šindlerová-Vokáčová
Surrealistická krajina

Id: 450103

Surrealistická krajina

  •  / Surrealistická krajina / Milada Šindlerová-Vokáčová

olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na autorském rámu

zobrazeno: 2001x

Vyvolávací cena: