Miroslava Kocmanová
Zátiší s květinami
Id: 483610
olej/plátno, rozměr 100 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
zobrazeno: 168x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
2024,05-1,13,19,40,00
minimální příhoz 100 Kč