Čas na serveru 07:41:46

Konvolut dvou akvarelů Itálie 19. století

Id: 893

  •  / Konvolut dvou akvarelů Itálie 19. století /   Autor neurčen

Náměstí s kočárem, kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, nečitelně signováno; Zřícenina hradu, kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 29 cm, nesignováno

zobrazeno: 3583x

Vyvolávací cena:
2 200

19 500

Příhozy: 52