Čas na serveru 21:22:55

Oldřich Blažíček
Zima na vsi

Id: 500502

Zima na vsi

  •  / Zima na vsi / Oldřich Blažíček

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2374x

Vyvolávací cena:
15 000

36 000

2024,05-1,13,20,46,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu