Čas na serveru 04:28:15

Oldřich Hlavsa
Rybník v Týnišťské oboře

Id: 469501

Rybník v Týnišťské oboře

  •  / Rybník v Týnišťské oboře / Oldřich Hlavsa

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 659x

Vyvolávací cena:

12 500