Čas na serveru 08:23:17

Oldřich Kerhart
U hráze rybníka

Id: 476805

U hráze rybníka

  •  / U hráze rybníka / Oldřich Kerhart

olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na několika místech prasklinky v kartonu

zobrazeno: 662x

Vyvolávací cena: