Čas na serveru 02:21:40

Oldřich Koníček
Květinové zátiší

Id: 487901

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Oldřich Koníček

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorské číslo 1526

zobrazeno: 1146x

Vyvolávací cena:
9 500

10 000