Čas na serveru 19:44:25

Oldřich Koníček
Rybáři

Id: 459801

Rybáři

  •  / Rybáři / Oldřich Koníček
  •  / Rybáři / Oldřich Koníček
  •  / Rybáři / Oldřich Koníček
  •  / Rybáři / Oldřich Koníček
  •  / Rybáři / Oldřich Koníček
  •  / Rybáři / Oldřich Koníček

olej/plátno, rozměr 69,5 x 79 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, restituce z Náchodské galerie, na zadní straně inventární štítek z Vlastivědného muzea v Náchodě a katalogové číslo 936

zobrazeno: 2828x

Vyvolávací cena:
7 500

65 000