Oldřich Kulhánek
Pocta Albrechtu Dürerovi
Id: 502504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1276x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
2024,05-1,14,21,27,00
minimální příhoz 100 Kč