Oldřich Kulhánek
Poesie I
Id: 473511
lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 356x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,14,19,32,00
( 14.5.2024, 19:32:00 )
minimální příhoz 100 Kč
22.4.2024 | 11:50 | 2 500 Kč |