Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaOldřich Kulhánek
TGM 1850 - 2000
Id: 508301
litografie/ruční papír, rozměr listu 31,7 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, pamětní tisk ke 150. výročí narození Tomáše Garrigua Masaryka, číslováno 101/150, vyd. nakl. Bonaventura
zobrazeno: 1191x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,14,20,38,00
( 14.5.2024, 20:38:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |