Čas na serveru 07:12:10

Oldřich Kulhánek
Voda

Id: 473507

Voda

  •  / Voda / Oldřich Kulhánek
  •  / Voda / Oldřich Kulhánek
  •  / Voda / Oldřich Kulhánek

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2577x

Vyvolávací cena:

2 800

2024,05-1,13,19,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu