Oldřich Kulhánek
Voda
Id: 473507
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2577x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
2024,05-1,13,19,43,00
minimální příhoz 100 Kč