Oldřich Kulhánek
Vzpomínka
Id: 500901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2254x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
2024,05-1,13,20,53,00
minimální příhoz 100 Kč