Čas na serveru 14:07:54

Ondřej Coufal
Aramejka

Id: 105501

Aramejka

  •  / Aramejka / Ondřej Coufal
  •  / Aramejka / Ondřej Coufal
  •  / Aramejka / Ondřej Coufal

olej/sololit, rozměr 62 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 2013, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2634x

Vyvolávací cena:

4 700