Čas na serveru 02:24:37

Ondřej Sekora
Hajný

Id: 155516

Hajný

  •  / Hajný / Ondřej  Sekora
  •  / Hajný / Ondřej  Sekora
  •  / Hajný / Ondřej  Sekora

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, hnědé tečky na papíře, oděrky na rámu

zobrazeno: 4546x

Vyvolávací cena:

27 000