Čas na serveru 04:33:16

Červené kameny

Id: 456501

Červené kameny

  •  / Červené kameny / Ota Janeček

olej/sololit, rozměr 20,5 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno, vznik 1990, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem - synem autora

zobrazeno: 617x

Vyvolávací cena:

58 000