Čas na serveru 08:10:49

Hlava

Id: 338403

Hlava

  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček
  •  / Hlava / Ota Janeček

olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, katalogové štítky, poškozený rám

zobrazeno: 4001x

Vyvolávací cena:
6 000

120 000

Účastníci: 20

Příhozy: 100