Čas na serveru 00:02:33

Hlava dívky

Id: 464704

Hlava dívky

  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček
  •  / Hlava dívky / Ota Janeček

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27 x 31,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno

zobrazeno: 485x

Vyvolávací cena:

10 100