Čas na serveru 08:53:05

Ležící

Id: 490001

Ležící

  •  / Ležící / Ota Janeček
  •  / Ležící / Ota Janeček
  •  / Ležící / Ota Janeček
  •  / Ležící / Ota Janeček

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 43 x 58 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 194x

Vyvolávací cena:

9 800