Čas na serveru 06:42:23

Nezbedník

Id: 497502

Nezbedník

  •  / Nezbedník / Ota Janeček
  •  / Nezbedník / Ota Janeček
  •  / Nezbedník / Ota Janeček

pastel/papír, rozměr listu 20,5 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2001), kat. č. 2213

zobrazeno: 133x

Vyvolávací cena:

7 500

2024,05-1,13,20,27,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu