Čas na serveru 23:00:45

Ptáček

Id: 478901

Ptáček

  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček
  •  / Ptáček / Ota Janeček

pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora, kat. č. 9002

zobrazeno: 483x

Vyvolávací cena:

12 000