Čas na serveru 02:31:25

Ptáček v trávě

Id: 457702

Ptáček v trávě

  •  / Ptáček v trávě / Ota Janeček

kombinovaná technika, tuš/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6753x

Vyvolávací cena:

30 000