Čas na serveru 03:21:52

Ráj

Id: 408003

Ráj

  •  / Ráj / Ota Janeček
  •  / Ráj / Ota Janeček
  •  / Ráj / Ota Janeček
  •  / Ráj / Ota Janeček

monotyp/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem, č. soupisu 8080

zobrazeno: 1954x

Vyvolávací cena:

16 000