Čas na serveru 01:05:52

Zasněná

Id: 319202

Zasněná

  •  / Zasněná / Ota Janeček
  •  / Zasněná / Ota Janeček
  •  / Zasněná / Ota Janeček

barevná kresba/papír, rozměr listu 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1630x

Vyvolávací cena:

27 000