Čas na serveru 22:46:43

Žena

Id: 449112

Žena

  •  / Žena / Ota Janeček
  •  / Žena / Ota Janeček
  •  / Žena / Ota Janeček
  •  / Žena / Ota Janeček
  •  / Žena / Ota Janeček

plastika, patinovaný bronz na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 69 cm, výška podstavce 3 cm, značeno a datováno na přední části

zobrazeno: 1937x

Vyvolávací cena:
12 000

57 000

Účastníci: 19

Příhozy: 55