Čas na serveru 23:15:40

Ženský akt

Id: 471605

Ženský akt

  •  / Ženský akt / Ota Janeček
  •  / Ženský akt / Ota Janeček
  •  / Ženský akt / Ota Janeček

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2097x

Vyvolávací cena:

17 200

Příhozy: 56