Otakar Mrkvička
Týnská ulice
Id: 491324
litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 321x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
2024,05-1,14,19,41,00
minimální příhoz 100 Kč