Čas na serveru 19:28:54

Otakar Nejedlý
Řeka

Id: 158101

Řeka

  •  / Řeka / Otakar Nejedlý
  •  / Řeka / Otakar Nejedlý
  •  / Řeka / Otakar Nejedlý
  •  / Řeka / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 70 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oblast Žernoseky u Prahy, obraz v minulosti odborně čištěn a rentoilován, viz popis na zadní straně, jedná se o mimořádnou autorovu práci cca z roku 1906, přiloženy posudky prof. PhDr. Petra Wittlicha, CSc., PhDr. Mgr. Michaela Zachaře a restaurátorská expertíza včetně rozboru barev vypracovaná Zorou Grohmanovou, zcela mimořádná sběratelská práce

zobrazeno: 8723x

Vyvolávací cena:
50 000

245 000

Příhozy: 84