Čas na serveru 11:59:35

Othon Coubine
Kytice

Id: 48902

Kytice

  •  / Kytice / Othon Coubine
  •  / Kytice / Othon Coubine
  •  / Kytice / Othon Coubine
  •  / Kytice / Othon Coubine

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 500/320, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3281x

Vyvolávací cena:

6 000