Čas na serveru 01:41:46

Othon Coubine
Mísa s třešněmi

Id: 500504

Mísa s třešněmi

  •  / Mísa s třešněmi / Othon Coubine

olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně francouzské celní razítko, štítek z výstavy a poštovní štítek

zobrazeno: 25422x

Vyvolávací cena:
40 000

56 000

2024,05-1,14,21,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu