Othon Coubine
Mísa s třešněmi
Id: 500504
olej/překližka, rozměr 46 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně francouzské celní razítko, štítek z výstavy a poštovní štítek
zobrazeno: 25422x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
56 000 Kč
2024,05-1,14,21,00,00
minimální příhoz 1 000 Kč