Čas na serveru 15:59:21

Pavla Fořtová-Šámalová
Ústí Lužické a Cihlářské ulice

Id: 208711

  •  / Ústí Lužické a Cihlářské ulice / Pavla Fořtová-Šámalová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 56 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně znečištěna, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1274x

Vyvolávací cena:

1 100