Čas na serveru 15:48:54

Quido Mánes
Podobizna hraběcího komorníka

Id: 465001

Podobizna hraběcího komorníka

  •  / Podobizna hraběcího komorníka / Quido Mánes

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience Muzeum umění Olomouc

zobrazeno: 10326x

Vyvolávací cena:

7 500