Čas na serveru 07:42:21

Roman Havelka
Stráň u lesa

Id: 419901

Stráň u lesa

  •  / Stráň u lesa / Roman Havelka

olej/karton, rozměr 33 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1230x

Vyvolávací cena:

42 000