Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Břehy Otavy u Žichovic
Id: 492104
olej/karton, rozměr 52 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 511x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,13,19,31,00
minimální příhoz 500 Kč