Čas na serveru 19:05:38

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Břehy řeky Otavy u Rabí

Id: 486501

Břehy řeky Otavy u Rabí

  •  / Břehy řeky Otavy u Rabí / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/karton, rozměr 73 x 94 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítky

zobrazeno: 898x

Vyvolávací cena:

9 500