Čas na serveru 09:04:24

Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Mladé žítko

Id: 84507

Mladé žítko

  •  / Mladé žítko / Rudolf Bém (Vratislav Hlava)

olej/plátno, rozměr 59 x 76 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, drobně poškozená malba, otluky na rámu

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:
2 800

9 100