Čas na serveru 11:48:48

Rudolf Krivoš
Domy na lazoch II. (Tisovec)

Id: 473807

Domy na lazoch II. (Tisovec)

  •  / Domy na lazoch II. (Tisovec) / Rudolf Krivoš

kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 51,5 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 11741x

Vyvolávací cena:
7 000

49 000

Příhozy: 56