Čas na serveru 06:53:21

Rudolf Krivoš
Z tisoveckého kraja I.

Id: 473808

Z tisoveckého kraja I.

  •  / Z tisoveckého kraja I. / Rudolf Krivoš

kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 31 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 1482x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 62