Čas na serveru 13:32:20

Salvador Dalí
Apoteóza dolaru

Id: 495604

Apoteóza dolaru

  •  / Apoteóza dolaru / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 59,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4605x

Vyvolávací cena:

19 500