Čas na serveru 10:13:56

Salvador Dalí
Apoteóza Homéra

Id: 482904

Apoteóza Homéra

  •  / Apoteóza Homéra / Salvador Dalí

barevná litografie/papír, rozměr listu 62 x 89 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field, str. 251

zobrazeno: 5335x

Vyvolávací cena:

25 001