Čas na serveru 21:32:29

Salvador Dalí
Appareil et main

Id: 394014

Appareil et main

  •  / Appareil et main / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1277x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 60