Čas na serveru 16:04:08

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 33

Id: 427602

Božská komedie - Zpěv 33

  •  / Božská komedie - Zpěv 33 / Salvador Dalí

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 30 x 19 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2377x

Vyvolávací cena:

45 500

Příhozy: 61