Čas na serveru 12:20:38

Salvador Dalí
Božská komedie, zpěv č. 17 (Lichváři)

Id: 465501

  •  / Božská komedie, zpěv č. 17 (Lichváři) / Salvador Dalí

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 25 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 954x

Vyvolávací cena:

42 003

Příhozy: 66